Nepečený pudinkový dort

29.5.2012
Potřebujeme:

Puding: 8 dcl mléka, 2 Zlaté klasy, 3 vrchovaté lžíce hrubé mouky, 1 žloutek, 4 lžíce krystalového cukru, 1 vanilkový cukr
Krém: 1 helia, 4-5 PL moučkového cukru
piškoty, kompotované ovoce, silná turecká káva, kakaový prášek

Jak na to:

Z přísad uvedených do pudinku si uvaříme hustý pudink: mouka, Zlatý klas, žloutek, cukr, cukr, mléko. Kompotované ovoce, podle chuti, nechte odtéct na sítku. Uvařte silnou tureckou kávu hořkou. Heli vymíchejte s moučkovým cukrem do pěny.
Do dortové formy naskládáme na spodek piškoty a polijte je kávou - SOS nechte v hrnku. Napěchujeme ovoce. Vychladlý pudink promíchávejte opatrně do heli vymícháné s cukrem a zašlehávejte elektrickým šlehačem.
Polovinu krému, pokud chcete, smíchejte s kakaovým práškem. A stavte dort podle pořadí, jaké chcete, např.: na ovoce pudink žlutý, pudink tmavý, na tmavý pudink piškoty, na piškoty káva, na kávu ovoce, na ovoce tmavý pudink, na tmavý puding žlutý pudink a na žlutý pudink kakaový prášek. V chladničce ztuhne za takové 2-3 hodinky.

Podobné recepty:

Nepečený jablečno-pudinkový dort, Nepečený Pudinkový dort s hroznem, Nepečený dort z ovoce a ovesných vloček, Tvarohový nepečený dort, Letní nepečený dort